چهارشنبه, ۲۹ اسفند ۱۳۹۷، ۰۱:۳۳ ب.ظ

درباره سايت

دندانپزشک به تشخیص و درمان بیماری‌های دهان و دندان می‌پردازد و از همین‌رو شاید بهتر باشد که عنوان این رشته را دهان‌پزشکی گذاشت.در گذشته دندانپزشکی را مساوی با دندانسازی می‌دانستند. اما امروزه دندانسازی تنها بخشی از دندانپزشکی است. رشته دندانپزشکی در مقطع دکترای عمومی نحوه رعایت بهداشت، پیشگیری و درمان بیماری‌های دهان و دندان را آموزش می‌دهد.

دندان‌پزشکی یک علم تخصصی است که سلامت دهان و دندان را به عنوان عضوی مهم در سلامت جسم و روح، زیبایی و ادا کردن کلمات تامین می‌کند. همچنین به یاری این علم می‌توان بسیاری از بیماری‌ها را در مراحل اولیه شناخت و از پیشرفت آن جلوگیری نمود.

پيوندها

تصاوير برگزيده

شبکه های اجتماعی

درباره من

سلام

محمدعلی زارعی هستم.اینترن دکترای عمومی دندانپزشکی

درراستای رسالت دندانپزشکی خود که دروهله اول پیشگیری وسپس درمان بیماریهای دهان ودندان میباشد،بر خودلازم وضروری دانستم نسبت به طراحی سایتی جهت ارائه ی برخی مطالب پرکاربرد دندانپزشکی بمنظور پیشگیری ازبیماریهای دهان ودندان ونهایتاکمک به مردم عزیزجهت انتخاب بهترین شیوه درمان اقدام نمایم.

بدیهی است افزایش آگاهی رسانی به مردم عزیزموجب بهبودفرهنگ بهداشت دهان ودندان وجلوگیری ازبروز بسیاری ازبیماریهاوناراحتی هادراین عضوبسیارمهم بدن میگردد.

بزودی راههای ارتباطی شماعزیزان با بنده اطلاع رسانی خواهدشد...از همراهی شما متشکریم...

نمايش: ۳۸۴